Öğrencilerimiz Isparta Davraz Gezisinde

Öğrencilerimiz Isparta Davraz Gezisinde

Etkinlikler

05 Mart 2011

ekledi.

2791 kez incelendi.

Öğrencilerimiz Isparta Davraz Gezisinde

GÖL KENARINDA KEYİF,

KARDA EĞLENCE

915Mehmet Akif Ersoy Üniversitesi Gölhisar Meslek Yüksekokulu Öğrencileri,  Bahar Yarıyılına Isparta gezisi ile başladı.

            Mehmet Akif Ersoy Üniversitesine bağlı, Sağlık Kültür ve Spor Dairesi Başkanlığı bünyesinde kurulan sosyal topluluklarımızdan Görsel Sanatlar Topluluğu (GÖRSAT) Akademik Başkanı Öğr.Gör. Murat Ertilav ile yönetim kurulu ve Teknoloji Topluluğu  (TT) Akademik Başkanı Öğr.Gör. Gökhan Turan ile yönetim kurulunun ortak organizasyonuyla düzenlenen gezi kapsamında öğrenciler Isparta Eğirdir Gölü ve Davraz Kayak Merkezini gezme ve tanıma imkânı buldular.

Geziye katılan Akademik Personel ve öğrenciler Eğirdir Gölünde sabah kahvaltısı yaptıktan sonra göl kenarında yürüyerek, Eğirdir Kalesine çıktılar.

davrazEğirdir’de keyifli saatler geçiren ve Eğirdir’in tarihi yapısını inceleme fırsatı bulan öğrenciler, buradan Davraz’a geçtiler.

Gün içerisinde Davraz Şenliklerinde eğlenen öğrenciler, kayak takımı ve kızak kiralayarak keyifli anlar yaşadılar. Havanın beklenenden daha sıcak olmasını fırsat bilen öğrenciler, kartopu oynayarak karın tadını çıkardılar.

Akşam saatlerinde Davraz’dan Isparta Iyaş Alışveriş Merkezine geçen öğrenciler Günün yorgunluğunu alışverişle attılar. “Çok yoğun ve güzel bir gün geçirdik, böyle bir etkinlik düzenledikleri için Görsat ve Teknoloji Topluluğu’na çok teşekkür ediyoruz” dediler.

Haber&Foto: GMYO – Görsat; Kübra DEMİR

914 915 910 898

Etiketler:

Yorum Yaz