3. Akdeniz Bilişim Zirvesi

3. Akdeniz Bilişim Zirvesi

Etkinlikler

09 Aralık 2017

ekledi.

492 kez incelendi.

Teknoloji Topluluğu organizasyonu ile Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü öğrencileri 9 Aralık 2017 tarihinde Antalya’nın Kepez ilçesi Mimar Sinan Kongre Merkezinde gerçekleşen “3. Akdeniz Bilişim Zirvesi”ne katıldı.

Akdeniz bölgesinin en büyük ve en kapsamlı olan bilişim zirvesinde kendi alanında isim yapmış birbirinden değerli konuşmacılar sunum yaptı. 10 oturum halinde gerçekleşen zirvede; Hakan UZUNER – Microsoft Azure Veri Sınıflandırma, Kaan GÜLTEN – Dijital Girişimcilik, Engin POLAT – Unity ile Oyun Programlama, Haydar ÖZKÖMÜRCÜ – Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama, Buğra AYAN – Dijital Gelecek, Özgür AKIN – Endüstri 4.0, Hakan ÜNLÜ – Siber Güvenlik, Ercan Altuğ YILMAZ – Oyunlaştırma, Raifhan AYDIN – Xamarin İle Mobil Programlama, Kadir Can KIRKOYUN – Scode İle Kolay Kodlama konuları hakkında sunumlarını gerçekleştirdi.

Bilişim zirvesine; Yrd. Doç. Dr. Muhammer İLKUÇAR, Uzm. Emin AKTÜRK ve Teknoloji Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Gökhan TURAN ve öğrenciler katıldı.

Bilgi şöleni halinde gerçekleşen zirve sonrasında öğrenciler memnuniyetlerini bildirirken, çok faydalı olan bu tür organizasyonların devamını beklediklerini dile getirdiler.

    

 

Etiketler: , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.