4. Akdeniz Bilişim Zirvesi

4. Akdeniz Bilişim Zirvesi

Etkinlikler

09 Aralık 2018

ekledi.

55 kez incelendi.

Teknoloji Topluluğu organizasyonu ile Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü öğrencileri ile Gölhisar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri ve Bilişim Sistemleri Bölümü öğrencileri 8 Aralık 2018 tarihinde Antalya’nın Kepez ilçesi Mimar Sinan Kongre Merkezinde gerçekleşen “4. Akdeniz Bilişim Zirvesi”ne katıldı.

Akdeniz bölgesinin en büyük ve en kapsamlı olan bilişim zirvesinde kendi alanında isim yapmış birbirinden değerli konuşmacılar sunum yaptı. 13 oturum halinde gerçekleşen zirvede; Buğra AYAN, İbrahim YAVUZ, Hidayet ŞİMŞEK, Banu GÜRÜN, Ömer EKİNCİ, Emre ŞAN, Uğur BATI, Özgür AKIN, Cem SEYMEN, Daron YÖNDEM, Yiğit ÖZAKSÜT, Mert KUŞKAPAN, Ercan Altuğ YILMAZ gibi birbirinden değerli konuşmacılar katıldı, kendi alanlarında sunumlarını gerçekleştirdi.

Bilişim zirvesine; Dr. Öğretim Üyesi Ersan OKATAN, Öğr. Gör. Bahtiyar USLU ve Teknoloji Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Gökhan TURAN ve öğrenciler katıldı.

Bilgi şöleni halinde gerçekleşen zirve sonrasında öğrenciler memnuniyetlerini bildirirken, çok faydalı olan bu tür organizasyonların devamını beklediklerini dile getirdiler.

 

Etiketler: , , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.