5. Akdeniz Bilişim Zirvesi

5. Akdeniz Bilişim Zirvesi

Etkinlikler

07 Aralık 2019

ekledi.

38 kez incelendi.

Üniversitemiz Teknoloji Topluluğu organizasyonu ile Teknik Bilimler Meslek Yüksekokulu Bilgisayar Teknolojileri Bölümü öğrencileri ile Mekatronik Programı öğrencileri 9 Aralık 2019 tarihinde Antalya’nın Kepez ilçesi Mimar Sinan Kongre Merkezinde gerçekleşen “5. Akdeniz Bilişim Zirvesi”ne katıldı.

Akdeniz bölgesinin en büyük ve en kapsamlı olan bilişim zirvesinde kendi alanında isim yapmış birbirinden değerli konuşmacılar sunum yaptı. 12 oturum halinde gerçekleşen zirvede; Mehmet Fatih KACIR (Sanayi ve Teknoloji Bakan Yardımcısı), Münir KARALOĞLU (Antalya Valisi), Emrah KOZAN (Piksel Akademi), İbrahim YAVUZ (Antalya Teknokent), Akın SERTCAN (Logo Yazılım Türkiye Genel Müdürü), Engin SEZGİN (ETS IK ve Eğitim Direktörü), Ali BAHAR (AOSB Başkanı), Ömer EKİNCİ (DESNET CEO), Erol TÜRK (San Bilgisayar)-Eda YILMAZ (Talya Bilişim) – Tolga DİNÇER (DT İletişim) – Harun DOĞAN (C&W), Raifhan AYDIN (Piksel Lab), Ali Erhan TAMER (Blockchain), Tuğba ŞİŞİK (Zyxel Türkiye), Serdar Ekrem ŞİRİN (Galakticos, Muse İstanbul, Espor), Yalçın ÇİFTÇİ (Essa Enerji) gibi birbirinden değerli konuşmacılar katıldı, kendi alanlarında sunumlarını gerçekleştirdi.

Bilişim zirvesine; Öğr. Gör. Şevket BAŞ ve Teknoloji Topluluğu Akademik Danışmanı Öğr. Gör. Gökhan TURAN ve öğrenciler katıldı.

Bilgi şöleni halinde gerçekleşen zirve sonrasında öğrenciler memnuniyetlerini bildirirken, çok faydalı olan bu tür organizasyonların devamını beklediklerini dile getirdiler.

Etiketler: , ,

Bu yazıda yorumlar kapalı.